Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą – 6.09.2020r.
post-template-default,single,single-post,postid-52780,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą – 6.09.2020r.

1. Dzisiaj jest XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii świeckich ewangelizatorów ze Szczecina, Agnieszkę Zuzelską i Henryka Krzoska. Przybliżą nam Oni ideę Kręgów Biblijnych, których celem jest bliższe poznanie Boga i pogłębienie kontaktu z Nim przez Słowo Boże. Także przy naszym Sanktuarium we wrześniu rozpoczną się spotkania dla mężczyzn. Celem tych spotkań będzie kształtowanie męskiego serca na wzór Biblijnych bohaterów jak św. Józef, Mojżesz, Dawid. Już teraz serdecznie zapraszam, pierwsze spotkanie będzie 19 września o 18:00.
  3. Dziś w Sanktuarium na mszy św. o godzinie 12.30 i  w Niedoradzu o godz. 11.00  oraz na pozostałych filiach będziemy święcić tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych.
  4. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja: „Módlmy się, aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowaniem” oraz o ustanie pandemii.
  5. We wtorek 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Zapraszamy na odpust w parafii Siedlisko.
  6. W środę 9 września Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.
  7. W środę o godz. 19.00 w Otyniu będą nauki przed chrztem świętym.
  8. W piątek w Sanktuarium będzie spotkanie do bierzmowania o godz. 18.00 dla młodzieży z klas VIII.
  9. W sobotę w Otyniu o godz. 10.00 zbiórka ministrantów.
  10. W dniach od 11 do 13 września przy naszym Sanktuarium odbędą się Rekolekcje Małżeńskie krok 2.
  11. Jest również propozycja i zaproszenie dla kobiet, spotkań „Najlepsza cząstka”, których celem jest odkrywanie swoich wartości i godności w oparciu o Słowo Boże. Od ponad roku prowadzi je przy naszym Sanktuarium w Fundacji Blisko Domu Agnieszka Zuzelska – świecki ewangelizator z diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Terminy już wkrótce na stronie i fb Sanktuarium.
  12. Od września rozpoczną się w parafii spotkania modlitewno – biblijne. Jest to kontynuacja spotkań uwielbieniowych, które odbywały się w klasztorze sióstr Elżbietanek. Będą się one odbywały w każdy czwartek o 19:00. Już teraz zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem i
    znajomość Słowa Bożego.
  13. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież szkolną i wychowawców.
  14. W minioną niedzielę rada kościelna w Niedoradzu zebrała na remont organów kwotę 2439 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom!
  15. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary na Sanktuarium. Wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów powierzamy Matce Bożej Królowej Pokoju.

Ks. Proboszcz kan. Zbigniew Tartak

Intencje mszy świętych OTYŃ,  6 – 13.09. 2020r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 06.09.2020r.
godz. 8.00 + Genowefa, Jakub Geisheimer

godz. 12.30 + Stanisław, Aleksander, Tadeusz i Jerzy Stankiewicz, Halina i Ryszard Grabowscy, Ewa i Ireneusz Wiśniewscy, Maria, Jan i Mieczysław Olejnik

PONIEDZIAŁEK, 7.09.2020r.
godz. 18.00 + Piotr Trojanowski (3 rocz. śm.)

WTOREK, 8.09. 2020r.

ŚRODA, 9.09.2020r.
godz. 18.00 + Stanisław Snowarski

CZWARTEK, 10.09. 2020r.

godz. 8.00 + Leszek (4 rocz. śm.), zmarli rodzice i teściowie

PIĄTEK, 11.09.2020r.
godz. 18.00  + Irena Żurek

SOBOTA, 12.09.2020r.

godz. 11.00 Dzięk. – błag. w intencji Arkadiusza Kaczmarka, z podziękowanie

za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej

godz. 14.30 msza św. ślubna

godz. 16.00 msza św. ślubna

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 13.09.2020r.
godz. 8.00 o zdrowie, błog. Boże i opiekę matki Bożej Otyńskiej dla Alicji i Kamila w 1 rocz. ślubu

godz. 12.30 + Aniela Chmarniak

Intencje mszy świętych NIEDORADZ,  6 – 13.09. 2020r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.09.2020r.

godz. 9.30 + Bronisław, Felicja (ona) Duccy i za zmarłe ich dzieci
godz. 11.00 + Stefan, Henryk i zmarli z rodziny

PONIEDZIAŁEK, 7.09.2020r.

godz. 17.00 + Elżbieta Marcinkiewicz – int. od uczestników pogrzebu

ŚRODA, 9.09.2020r.
godz.17.00 + Zbigniew Orłowski – int. od rodziny Orłowskich i Pawlik z Głuszycy

PIĄTEK, 11.09.2020r.
godz. 16.00  msza św. ślubna

SOBOTA, 12.09.2020r.

godz. 17.00  + Maria, Leon, Kazimierz Waszkiewicz

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020r.

godz. 9.30 + Bożena, Adam Kostrzewa w rocz. śm. i za zmarłych z rodziny
godz. 11.00 + Stefania, Aleksander Olszewscy