Warsztaty dla kobiet – Najlepsza Cząstka
52774
post-template-default,single,single-post,postid-52774,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Warsztaty dla kobiet – Najlepsza Cząstka

Zapraszamy wszystkie Panie na całkowicie nowy cykl warsztatów dla kobiet “Najlepsza Cząstka”, który rozpocznie się już 15 i 22 września.

Cykl spotkań poprowadzi Zuzia Agnieszka Zuzelska, która w ramach działalności Centrum Nowej Ewangelizacji od 5 lat wspiera kobiety w ich rozwoju oraz odnajdywaniu przez nie własnego piękna.

 

W swoich nauczaniach porusza tematy związane z lękiem, nieprzebaczeniem, emocjami, finansami, jak również prowadzi katechezy biblijne, pokazując innym jak stosować Słowo Boże w codziennym życiu.

 

Na co dzień prowadzi comiesięczne spotkania dla kobiet w Szczecinie, Koszalinie, Kołobrzegu i Trzciance, Pile. Oprócz tego prowadzi seminarium „Kobieta pewna siebie” w różnych częściach Polski i nie tylko (Szczecin, Inowrocław, Warszawa, Hamburg, Słupsk, Leszno, Piła).

 

Jest również licencjonowanym trenerem Kompasu Kariery i pomaga ludziom odkryć najlepszą ścieżkę zawodową oraz osobistą w życiu. Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz