Modlitwa za służbę zdrowia
52628
post-template-default,single,single-post,postid-52628,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Modlitwa za służbę zdrowia

Kochani, zespół Ewangelizacyjny Syjon kontynuuje modlitwę wstawienniczą za pracowników służby zdrowia, którzy w tych dniach podejmują niezwykłą pracę na dyżurach w szpitalach i przychodniach.

Do tej pory zgłoszono 340: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, kierowców karetek, opiekunów medycznych, salowych, oraz osób pracujących w rejestracjach, wszystkich, którzy w tym czasie pełnią dyżury w szpitalach i przychodniach.

 

Wskazano nam również do modlitwy pracowników Sanepidu i kapelanów szpitalnych.

 

Chcemy stworzyć tę wspólnotę modlitewną razem z Wami!
Kliknijcie poniżej, aby dowiedzieć się więcej!

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz