Warsztaty dla przedsiębiorców – Bóg, Rodzina, Firma
52226
post-template-default,single,single-post,postid-52226,single-format-standard,theme-borderland,eltd-core-1.1.3,woocommerce-no-js,borderland-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll, vertical_menu_with_scroll,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Warsztaty dla przedsiębiorców – Bóg, Rodzina, Firma

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na dwudniowe warsztaty finansowe.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Nowicki, doradca finansowy osób z zadłużeniem. Prezes Fundacji Edukacji Finansowej CROWN. Przedsiębiorca w firmie szkoleniowej InPlus Edukacja. Współautor książki „Uzdrowienie Finansów”. Prowadzi programy szkoleniowe w zakresie zarządzania finansami oraz Kompas Kariery.

Szczegółowe informacje podane są na stronie organizatora Fundacji Blisko Domu.
Zapisywać możecie się TUTAJ.

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz